Przepis rosyjskiego lekarza na lepszy wzrok. Czy możemy zdjąć okulary?

wzrok

Władimir Fiłatow był słynnym rosyjsko-ukraińskim chirurgiem i okulistą. W swojej pracy stosował zarówno konwencjonalne jak i alternatywne metody leczenia. Pomagał ludziom poprawić wzrok, ich jakość widzenia i zapobiec późniejszym utratom wzroku.

Doktor Fiłatow stworzył przepis, który przyjął się bardzo dobrze i miał obiecujące rezultaty. Jest to leczenie naturalne. Dzięki temu nie obserwuje się znaczących skutków ubocznych.

Wzrok – Sprawdzony przez Fiłatowa przepis na poprawę:

Składniki:

  • sok z aloesu (100g)
  • rozgniecione orzechy włoskie (500g)
  • miód (300g)
  • sok z 3 cytryn

Sposób przygotowania:

  1. najlepiej samemu przygotować sok z aloesu – należy odrywać liście od dołu (dolne, środkowe i górne) i zostawić te na szczycie (3-4 sztuki).
  2. używając przegotowanej, ostudzonej wody umyj liście
  3. odciąć wszystkie kolce, pokroić na małe kawałki i wycisnąć sok przez podwójną gazę

Fiłatow jednak poleca, aby nie kroić od razu liści aloesu. Wg niego przechowanie ich w lodówce na czas 10-12 dni spowoduje uruchomienie kaskady procesów biologicznych, co rozbudzi odpowiednie właściwości. Po tym czasie można kontynuować działania według procedury.

Na koniec zmieszać wszystkie składniki.

Jak używać?

1 łyżkę mikstury spożywać 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkami.

Używać do czasu, aż poprawi się wzrok.

Ten napój jest bombą witaminową, więc wpływa na cały organizm. Dzięki temu jest zalecany osobom z chorobą nerek, problemami żołądkowo-jelitowymi, zapaleniem kobiecych narządów rozrodczych, zapaleniem pęcherza i dróg moczowych, chorobami sercowo-naczyniowymi na etapie dekompensacji (pogorszenia), gruźlicą, hemoroidami oraz kobietom.

Niemniej każdą decyzję najlepiej konsultować z zaufanym lekarzem.

Serdecznie polecam również inny artykuł na temat przywracania dobrego widzenia. O wzrok można zadbać tak, aby służył możliwie jak najdłużej.

Mamy też ciekawy wpis o szafranie, który jest bardzo obiecujący w przypadku wielu dolegliwości – również poprawienia wzroku – proszę link.


Dziękuję za wizytę i przeczytanie tego artykułu. Poznaj także inne Naturalne przepisy na zdrowie (link). 🙂

Nie zapomnij udostępnić tego posta w mediach społecznościowych (można skorzystać z ikonek po lewej stronie. 🙂

Każdy przepis z naszej strony jest pewną informacją, która obiega internet na różne sposoby. Czasem warto się po prostu z nią zapoznać. 🙂

źródło: warsztatdobregoslowa.pl

źródło zdjęcia


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie