6 oznak, Że Twoja Silna Osobowość Może Odstraszać Innych

silna osobowość, coś dla ducha, rozwój duchowy

Silna osobowość może powodować, że niełatwo się zbliżyć ją posiadającymi. Nie dlatego, że są trudni, ale przez sposób w jaki się nam jawią, gdy ich pierwszy raz spotykamy.

Znasz powiedzenie – nie osądzaj książki po okładce, ale jeśli chodzi o ludzi, pierwsze wrażenie trudno pominąć.

Często myśli się o osobach alfa, że są agresywne i dominujące, podczas gdy mają one więcej pod powierzchnią niż zauważamy.

Co więcej, wiele silnych charakterów nie zdaje sobie sprawy, że ktoś w ich towarzystwie czuje się niekomfortowo lub że kogoś mogą odstraszać.

Oto 6 oznak, że Twoja silna osobowość może odstraszać innych

Zawsze mówisz co myślisz

Ludzie mówią, że wolą znać prawdę, jednak ciężko im się jej słucha. Silne charaktery znane są z bycia bezpośrednimi. Czasem ich ostre gadanie jest groźniejsze niż oni sami.

Jesteś dojrzały jak na swój wiek

Osobowości alfa są często ekstrawertykami, ale potrafią też mocno zaglądać w głąb siebie i znają siebie bardzo dobrze.

Może to sprawiać, że inni czują się w twoim towarzystwie niekomfortowo, widząc, że znasz siebie i możesz szybciej rozwiązywać problemy, lepiej i bardziej skutecznie radzisz sobie z rozterkami.

Widzisz rozwiązania gdy inni widzą problemy

Kiedy inni biegają w kółko jak kurczaki z odciętą głową, martwiąc się o koniec świata, ty jesteś ponad tym, załatwiając sprawy.

Możesz widzieć problem z poziomu 30 tysięcy metrów i w minute znasz drogę do sukcesu.

Nie masz tolerancji dla ignorancji

Ponieważ mówisz co myślisz, oczekujesz tego od ludzi. To oznacza, że ignoranci nie mają szans u ciebie. Nawet jeśli są ignorantami niespecjalnie.

Wywołasz ich i zażądasz zmiany sposobu myślenia, jeśli będą chcieli twojego towarzystwa.

Kochasz nowe rzeczy

Silne osobowości mają silne pragnienie przeżywania nowych rzeczy. Ich pewność sprawia, że często próbują, ponoszą porażki, ale nigdy nie upadają.

To oznacza także, że częściej są samotni. Doświadczają sami, podróżują sami i cieszą się nowymi wyzwaniami. To może być duże dla innych, by to zrozumieć, dlatego często żywią dystans do takiej osobowości.

Przechodzisz do rzeczy

Silna osobowość zużywa dużo energii, by iść do przodu z życiem, co oznacza, że nie ma czasu na gadanie. Wie, co jest ważne i nie traci czasu robiąc rzeczy spoza listy. Więc jeśli spotkasz się z taką osobą twarzą w twarz, nie obrażaj się za jej podejście. Taka już jest silna osobowość.


Dziękuję za Twoją obecność. Poczytaj także inne teksty w temacie: Coś dla ducha 🙂

źródło: hackspirit.com

Photo by Joseph Pearson


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie