Co jest Twoim najlepszym lekiem według Twojego Znaku Zodiaku?

znak zodiaku, zodiaku, astrologia, najlepszy lek, zdrowie

Co jest Twoim najlepszym lekiem według Twojego Znaku Zodiaku?

Uzdrawianie to pojęcie głębsze niż leczenie na poziomie fizycznym. Dzieje się to na poziomie duchowym, bo źródło problemu najczęściej ma swoje korzenie w duchowej sferze naszego życia.

Istnieje wiele różnych sposobów leczenia, a każdy znak zodiaku ma określoną metodę uzdrawiania przypisaną sobie. Jeśli zastanawiasz się, co znaki zodiaku mają do czynienia z metodami leczniczymi, musisz zdać sobie sprawę z tego, czym są znaki zodiaku.

Jest to 12 zachowań energii, które może przyjąć twoja dusza, i poprzez te zachowania rozwija się twój duch. Te archetypy energii są znakami zodiaku.

Dla każdego zachowania istnieje prawie doskonała metoda do rozplątania węzłów, które powodują blokady energetyczne.

Uzdrawianie jest formą pozwalającą energii wracać do miejsca, w którym kiedyś była. Znając archetyp swojej energii, możesz wybrać najlepszą metodę oddziaływania na ciebie.

Twoja idealna metoda leczenia, zgodnie ze znakiem zodiaku:

Baran: Medytacja

Twoja ognista energia jest czasami bardzo trudna do skontrolowania. Zwłaszcza, gdy trzeba coś uporządkować i zwolnić tempo. Jesteś znany jako ten, który toruje drogę. Daj sobie pozwolenie na poświęcenie kilku minut na medytację w ciągu jednego dnia. Uspokój się. Posłuchaj mądrości, które są w cieniu Twojego ognia. Posłuchaj swojej duszy.

Byk: Leśne kąpiele

Jesteś znakiem, na którym każdy może się oprzeć. Twoja praktyczność, cierpliwość i stabilność są wystarczająco silne, aby inni mogli czuć się bezpiecznie. Czasami jednak możesz być trochę za bardzo nastawiony i masz problemy z dostosowaniem się do zmian. Zanurzenie się w las pomoże sprawić, że Twoja następna podróż w naturę będzie bardziej świadoma, taka, która przypomina ci prostą prawdę: Matka Ziemia nigdy nie jest w stagnacji i ty też nie powinieneś.

Bliźnięta: Olejki eteryczne

Masz dwa zdania na prawie każdy temat, co sprawia, że ​​trudno ci podjąć decyzję i trzymać się jej. Na szczęście, setki naturalnych zapachów mogą mówić w jakimkolwiek nastroju, w którym się znajdujesz w danym dniu. Czujesz się zestresowany? Spróbuj trochę słodkiej pomarańczy. Nie nadążasz za swoimi myślami? Zapach Wetiwery będzie ratunkiem.

Rak: Joga

Intuicyjny i wrażliwy, do którego zwracają się znajomi w trudnych chwilach. Chociaż jesteś niesamowicie wychowujący i macierzyński, czasami masz problemy z dbaniem o siebie tak samo, jak o innych. Joga na ratunek. Weź matę, zajrzyj do wnętrza i połącz się ze swoim ciałem na głębszym, bardziej intuicyjnym poziomie.

Lew: Esencja kwiatu

Animowany to nie jest słowo, które jest w stanie Cię opisać. Ty po prostu kochasz opowiadanie historii i dzielenie się swoją wylewną energią z innymi. Esencje kwiatowe nie odstraszają cię, ponieważ jesteś gotów dać wszystkiemu szansę. Więc ugotuj trochę esencji Passiflory, kiedy twój mentalny głos znów wymknie się spod kontroli.

Panna: Akupunktura

Perfekcjonista zodiaku – twoja dbałość o szczegóły może Cię zestresować, zaniepokoić i przepracować. Akupunktura to niezwykle skuteczna praktyka medycyny alternatywnej, która wykazała obniżenie poziomu kortyzolu w ciele i zachęcenie do spokojnego stanu zen.

Waga: Ajurweda

Zawsze starasz się wyrównać skalę i znaleźć harmonię we wszystkim, co robisz, niezależnie od tego, czy rozwiązujesz dwustronną niezgodę, czy znajdujesz idealną równowagę między pracą a życiem. Ayurveda może pomóc ci wprowadzić poczucie sprawiedliwości, ponieważ jest to starożytna praktyka oparta na idei, że ludzkie ciało składa się z trzech centrów energetycznych, które muszą zostać zrównoważone dla optymalnego zdrowia.

Skorpion: konsultacja szamana

Zawsze szukasz głębszego sensu, a nie zajmujesz się wyjaśnieniami powierzchni. Nieznane życia są dla ciebie fascynujące i dlatego jesteś wysoce duchowy. Szamanizm przemawia do tej nieustępliwej ciekawości. Szamani mówią o ziołach, technikach oczyszczania energii i miejscowych ceremoniach, aby porozumiewać się ze sferą duchową i pomagać żyjącemu w wejściu w głębiny ich osobowości.

Strzelec: kojące dźwięki

Jesteś ostatecznym wolnym duchem i zawsze ścigasz dziką, bezgraniczną przygodę. Nigdy nie unikasz nowych doświadczeń, nie będziesz szczęśliwy, dopóki nie odkryjesz każdego zakątka świata (lub przynajmniej najbliższego otoczenia). Podobnie jak terapia z muzyką, uzdrowienie dźwięku to świetny sposób na podróż do nowych miejsc bez opuszczania pokoju. Będzie to pasowało do twojego przygodnego życia.

Koziorożec: Reiki

Zorientowany na cel, z głową do biznesu, nie boisz się ciężkiej pracy i masz duże aspiracje na przyszłość. Jednak twój napęd może sprawić, że będziesz trochę zbyt praktyczny i przyda Ci się trochę więcej wiary w cuda. Praktykujący Reiki mogą wpływać na twoją energię, nawet nie kładąc palca na twoim ciele, a starodawna technika z pewnością trochę Cię nawróci na świat duchowy.

Wodnik: Kryształy

Szalony naukowiec zodiaku, jesteś czarujący, inteligentny i trochę dziwaczny. Nic nie jest dla ciebie dostępne i widzisz świat przez bardziej idealistyczną soczewkę. Tęcza kryształów przemawia do twojej jasnej, odważnej osobowości, a kamienie uzdrawiające mogą pomóc ci zamanifestować to wymarzone życie, które przechowywałeś w swoim umyśle.

Ryby: Powrót do wody

Śpioch, który często ma głowę w chmurach – Twój idealny dzień spędzasz na odkrywaniu natury lub tworzeniu sztuki. Terapia w wodzie daje Ci szansę bycia sam na sam ze swoimi myślami podczas zanurzenia w wannie wody z solą magnezową. Uważa się, że jedna godzina kąpieli w siarczanie magnezu ma taki sam wpływ na mózg, jak cały dzień snu, dając ci mnóstwo czasu na poznanie wielkich, mistycznych spraw.


Polecamy także inne artykuły O czymś dla ducha 😉

źródło: dailyoccupation.com


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie