Który Magiczny Kielich wybrałbyś, aby się napić?

kielich, puchar, świadomość, intuicja, duchowość, rozwój duchowy

Kielich to symbol sekretnej jedności żeńskiej i męskiej, która przynosi światu życie. Który z powyższych przypodobał ci się najbardziej? Twój wybór powie więcej o magii jaką skrywasz w sobie!

Kielich, puchar czy czara – jest to naczynie kojarzone z magicznymi rytuałami. Jest elementem związanym z wodą i żeńską boską energią. Pojawia się w wielu opowieściach jako narzędzie każdej wiedźmy i każdego czarodzieja.

Uważa się, że jest łonem matki, świętym naczyniem, które posiada pierwotne wody. Starożytni Egipcjanie opisywali oceaniczną otchłań bogini Nun jako naczynie, które posiada pierwotne wody, a z nich wywodzi się życie. Ten święty puchar był największą z tajemnic życia.

Magiczny puchar był opisywany również jako symbol ludzkiego ciała, naczynie, które trzyma wszystkie płyny, które utrzymują człowieka przy życiu. Zarówno w starych, pogańskich, jak i we współczesnych rytuałach, święte narzędzia były i są używane przy obrzędach.

Jako że kielich symbolizuje ciało, płyny w nim zawarte oznaczają naszą boską esencję – duszę. Toteż, każdy kielich może symbolizować nasz los. Konkretne duchy wchodzą w konkretne kielichy.

Wybierz mądrze. Pozwól, by dusza wybrała naczynie. Jeśli szczerze wybierzesz jeden z sześciu pucharów, dowiesz się sporo o swoich magicznych zdolnościach.

Wybierz i przeczytaj jaka magia do ciebie pasuje!

Z którego kielicha byś się napił?

Kielich 1

kielich 1Jesteś uzdrowicielem.

Ozdobiony turkusem kielich przynosi dar uzdrawiania wszystkim, którzy z niego piją. Węże, które splatają się, obdarzają posiadacza niesamowitą mocą, aby poznać tajemnice trucizn i wszelkiego rodzaju lekarstwa.

Jeśli wybrałeś ten kielich, musisz spojrzeć bliżej na sztuki lecznicze, ponieważ jesteś w naturalny sposób skłonny do nich, a rozkwitniesz, uzdrawiając potrzebujących.

Kielich 2

Jesteś ceremonialną czarownicą/czarodziejem

Zrozumiesz nawet najbardziej skomplikowane zaklęcie. Wybrałeś kielich egipski ozdobiony hieroglifami. Twoje moce przejawiają się w przynoszeniu porządku do chaosu i masz zdyscyplinowany umysł.

Rozkwitniesz, jeśli zaczniesz praktykować wspaniałą sztukę magii ceremonialnej, a nawet najbardziej skomplikowany rytuał będzie w stanie odkryć przed tobą swoje sekrety.

Kielich 3

Jesteś teurgistą

Wypiłeś z kielicha, który przybliża do boga. Trzy aspekty boskiej jedności naraz. Dzięki niemu zyskałeś jasność w zrozumieniu świętej roli.

Powinieneś ćwiczyć przywoływanie bogów i nauczyć się jak znów stać się całością, osiągając doskonałość i związek pomiędzy człowiekiem a jego boskością.

Kielich 4

Jesteś elementalistą

Ozdobiony kolorami i symbolami czterech żywiołów, ten puchar daje moc zrozumienia i bycia jednością z żywiołami.

Zacznij poszukiwania od elementu, który przyciąga cię najbardziej, a potem pogłębisz swoje połączenie z resztą żywiołów. Na pewno będziesz w stanie odblokować i odkryć jakieś tajemnice, których byś sobie nie wyobrażał.

Kielich 5

Jesteś medium

Pijący z tego pokornego kielicha może być medium. Widzisz więcej niż to, co widzi oko ludzkie i wiesz, że możesz zobaczyć to, co niewidoczne.

Działając jako pomost między światem dusz i ludzi, możesz przynieść wiadomości i zjednoczyć obie strony.

Kielich 6

Jesteś naturalną czarownicą

Kto wybrał ten puchar jest obdarzony mocą łączenia się z naturą i dokonywania cudów. Podwójna helisa pokazuje twoje połączenie z matką ziemią i rozjaśnia znaczenie tego, co na górze i na dole.

Spędź więcej czasu z naturą i świętą mocą, która tam przebywa. Na pewno pogłębisz swój związek z ziemią i pojmiesz to, co jest tajemnicą dla reszty z nas.


Nie zapomnij skomentować, który puchar najbardziej przypadł do gustu i czy opis pasuje. 🙂

Polecamy także inne wpisy z działu Coś dla ducha.

źródło: themindsjournal.com


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie