Ból kręgosłupa – przepis na naturalny napój. Pierwsze efekty nawet po tygodniu.

Ból kręgosłupa, pleców, nóg, szyi, ramion czy ogólnie stawów to współcześnie bardzo poważne wyzwania.

„Na szczęście” najczęściej wynikają po prostu z niezdrowego stylu życia, dużej ilości stresu i nieprawidłowej postawy. Nauczyliśmy się już ignorować ból i żyć z nim, ponieważ uważamy, że jesteśmy zbyt zajęci, aby zmierzyć się z nim twarzą w twarz. Mimo to chcemy przekonać, że można uwolnić się od cierpienia i żyć długo i szczęśliwie. 🙂

Ból kręgosłupa, pleców, nóg czy innych stawów – naturalna pomoc w zwalczaniu bólu

Składniki:

  • żelatyna spożywcza – 5 gramów (150g cała kuracja)
  • szklanka zimnej wody
  • ewentualnie coś do posłodzenia

Sposób przygotowania i użycie

Wieczorem rozpuść w wodzie 5 gramów żelatyny i odstaw do rana na szafce lub w lodówce (jeżeli lubimy galaretkę).

Kuracja polega na codziennym spożywaniu takiej mikstury na pusty żołądek przez 30 dni. Już po tygodniu powinny być rezultaty. Można powtarzać proces, ale nie wcześniej niż po 6 miesiącach.

Dla poprawy smaku można dodać jogurt, sok lub miód.

Jest to bardzo prosty, znany i skuteczny sposób na leczenie naturalneBól kręgosłupa, pleców, nóg i innych stawów to dolegliwości mocno obniżające komfort Naszego życia. Najczęściej wynikają z nieprawidłowego stylu życia, odżywiania, braku aktywności fizycznej i siedzącego trybu życia.

Powyższy napój przede wszystkim wzmacnia ścięgna, zapobiega osteoporozie i innych chorobom kości. Poprawia również działanie układu odpornościowego. Jednak jej skuteczność zależy od regularnego spożywania według instrukcji.

Zapraszam również do zapoznania się z innymi wpisami na temat bólu stawów (link).

Co ważne! Chciałbym również dodać, że ból może mieć różne przyczyny – krótko mówiąc psychicznefizyczne i mieszane. Dlatego nie każdemu pomoże żelatyna. Ma ona zastosowanie jedynie przy bólach pochodzenia kostno-stawowego. Polecamy dobrą diagnostykę w współpracę z odpowiednim specjalistą.

Komentarz:

Pani Halina na Facebooku napisała, że przeprowadza terapię żelatynową trzy razy do roku, czuje rezultaty i bardzo ją poleca! Chciałbym też dodać, że otrzymałem wiele doniesień o skuteczności tej kuracji, z czego się bardzo cieszę. 🙂 Nie mniej jednak trzeba pamiętać o różnych przyczynach i nie unikać wizyty u specjalisty.

zelatyna


Dziękuję za przeczytanie i proszę rozgość się i poczytaj inne ciekawe wpisy z dziedziny Naturalnych przepisów na zdrowie. 🙂 ♥

źródło: warsztatdobregoslowa.pl


loading...
Udostępnij

Wyraź swoje zdanie