7 niewygodnych symptomów, które odczuwasz, gdy twoje ciało przechodzi aktywację Merkaby

aktywacja Merkaby, Merkaby, Merkaba, duchowość, rozwój duchowy, świadomość, przebudzenie

„Merkaba” to słowo Zulu, które oznacza pojazd o wymiarach przestrzenno-czasowych/wymiarowych. Aktywacja Merkaby jest pojęciem oznaczającym w skrócie przebudzenie naszej duchowej jaźni.

Jego aktywacja jest procesem ewolucji świadomości, która dokonuje przejścia od czwartego wymiaru światła do wyższych wymiarów.

W procesie wniebowzięcia, gdy odrywamy się od naszych przeszłych urazów i przekształcamy naszą świadomość w wyższe wymiary, nasza istota staje się lżejsza, a wibracje stają się coraz wyższe.

W skrócie Merkaba jest początkiem oświecenia.

Bycie oświeconym jest całkowicie świadome, a wasze pola duchowe przepełnione są ogromną miłością. Wasza dusza jest zasilana przez obfite światło, które budzi waszą Mekabę lub lekkie ciało.

Jednak aktywacja Merkaby może początkowo wywoływać nieprzyjemne objawy. Ale nie martw się. Po prostu pływaj z nimi, ponieważ proces jest tego wart.

7 symptomów, które odczuwasz, gdy twoje ciało przechodzi aktywację Merkaby

Od czasu do czasu czujesz intensywny smutek bez powodu.

Światło uleczy twoją przeszłość. Ten proces uzdrawiania usunie cały smutek. W rezultacie będziesz czuł się smutny bez wyraźnego powodu.

Ten smutek stanie się częścią codzienności, ale nie poddawaj się, zobacz go jako fazę procesu. Gdy uzdrowienie zostanie zakończone, będziesz wolny i szczęśliwy.

Masz ciężkie chwile w pracy

Jeśli twoja praca nie jest czymś, czym się pasjonujesz, zaczniesz czuć, że twoja praca to przeszkoda w uzyskaniu satysfakcjonującego życia.

Będziesz powoli pragnął robić tylko to, co naprawdę kochasz. Zarabianie pieniędzy na rzecz tego, że już go nie przyciąga.

W rezultacie będziesz rozdarty między kontynuacją lub rzuceniem, ponieważ wewnętrzny konflikt jest coraz silniejszy.

Czujesz się odizolowany

Ponieważ Merkaba tworzy z tobą nową więź, będziesz czuł się odizolowany od innych ludzi, niezależnie od tego, czy są przyjaciółmi, czy bliskimi. W tym momencie czujesz, że nie potrzebujesz towarzystwa ludzi.

Możesz czuć się samotny i odłączony od innych, nawet jeśli jesteś otoczony ludźmi, ponieważ nie jesteś z nimi związany emocjonalnie.

Twoje ciągi emocjonalne odpoczywają w celu kontynuowania aktywacji Merkaby, ponieważ mogą one działać jako coś, co obciąża. Po ustanowieniu aktywacji Merkaby zostaniesz naładowany emocjonalnie i będziesz mógł ponownie połączyć się z innymi na znacznie głębszym poziomie.

Twój sen ulegnie zmianie

Kiedy twoje ciało się aktywuje, twoje wzorce związane ze spaniem zmienią się znacząco. Dzieje się tak, ponieważ twoja istota wydaje więcej energii na tworzenie jasnego ciała.

Czasami budzisz się w środku nocy i zaczynasz płakać bez powodu. Możesz nawet doświadczyć koszmarów sennych lub żywych snów, które wydają się być prawdziwe.

Czujesz się jakbyś się unosił.

Uczucie unoszenia jest znakiem Merkaby. To tak, jakby jakaś siła z nieba pociągała cię do góry.

Twoje ciało czuje się lekkie. To doświadczenie sprawia, że czujesz się uwięziony pomiędzy dwoma światami.

Uderzają cię strumienie myśli

Gdy rozwijasz świadomość do wyższych wymiarów, może to pobierać duże porcje danych i możesz doświadczać tego w postaci dużych strumieni myśli.

To sprawia, że wiele osób jest niespokojnych i przerażonych. Jednak nie ma się czym martwić, ponieważ jest to znak, że twoja świadomość ewoluuje i zaczynasz dostrzegać większy obraz rzeczywistości.

W takich sytuacjach najlepszą rzeczą do zrobienia jest pozwolić myśli płynąć i po prostu wziąć rolę obserwatora. Nie oceniaj tych myśli, pozwól im przejść jak fala. Pomoże ci medytacja i koncentracja na oddechu.

Czujesz połączenie ze świadomością

Twoja świadomość zaczyna łączyć się lepiej w swoich warstwach. Możesz złapać się na tym, że przypomni ci się coś głęboko przechowywane w podświadomości. Przeszłe traumy i stłumione wspomnienia mogą pojawić się ponownie.

Wszystko jest niezbędnym krokiem w procesie, aby pomóc ci uwolnić się od rzeczy, które cię obciążają.

Kiedy poradzisz sobie z przeszłymi traumami i stłumionymi emocjami, podniesiesz swój domyślny stan istnienia. Zaczniesz łączyć się z wyższymi warstwami świadomości. Uczucie tego połączenia jest nie tylko niesamowitym doświadczeniem, ale także szczęściem.

Jeśli doświadczasz niektórych z tych symptomów, jesteś w trakcie aktywacji Merkaba. Bądź świadomy znaków, ponieważ Merkaba wciąż jest aktywowana, nawet kiedy o tym nie myślisz.


Dziękujemy za wizytę. Proszę się rozgościć i poczytać inne artykuły z działu Coś dla ducha i nie tylko! 🙂

źródło: lifecoachcode.com


loading...
Udostępnij

2 myśli na temat “7 niewygodnych symptomów, które odczuwasz, gdy twoje ciało przechodzi aktywację Merkaby”

  1. Smutek, ciężkie chwile, izolacja… etc. to raczej nie są oznaki niczego dobrego. Wniosek? No właśnie… Jak długo jeszcze będę przebijać się przez chłam nim trafię na wartościowe merytorycznie teksty… 🙁

  2. wszystko to tak dobrze znam….. wiec ciekawie by bylo co mnie ktoregos dnia oczekuje …dobrze by bylo slyszec cos od ludzi ktorzy ta droge juz maja za soba…nie jako spojrzenie w przyszlosc tylko potwierdzenie wiedzy

Wyraź swoje zdanie